Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez RUDA » niedziela, 24 wrz 2006, 21:11

ziomuś napisał(a):Mamusi nie widziałem, więc się nie wypowiadam :D


wystarczy zajrzec kilka stronek wczesniej :wink: :lol:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Martius » poniedziałek, 25 wrz 2006, 06:46

fajne te wasze pociechy fajne :)
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 25 wrz 2006, 11:57

teraz ja sie wtrace
kilka postow w tej chwili polecialo
mam prosbe zeby prywatne sprawy zalatwiac na prywatnym forum
zalatwianie jakis spraw na forum to nie jest dobry pomysl
ja rozumiem ze ktos do kogos moze miec pretensje czy zal
ale chwyty ponizej pasa to ostatnia rzecz jak powinna sie tu znalezc
od tego jest PW telefon mail , zalatwiajcie to we wlasnym gronie
czy sie to komus podoba czy nie takie jest moje zdanie i tego sie trzymajmy
odstepstwa od tej reguly bede kasowal
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Dudette » poniedziałek, 25 wrz 2006, 20:17

Ja już nic nie skomentuję, chociaż pewne rzeczy z przyjemnością bym wykrzyczała :x :x :x
Szkoda tylko, że tu też są równi i równiejsi... [smilie=chair.gif]

Ale Maks jest ponad tym wszystkim :P

Don Juan
:
Obrazek

Już po podrywie
;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dudette
Coś tam napisał
 
Posty: 73
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez agentWomen » poniedziałek, 25 wrz 2006, 23:45

No to ja wam pokaże jakie cudowne wakacje spędziłam w Hiszpanii

Moja chrześnica Maja i kuzynek David
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez barmaid » wtorek, 26 wrz 2006, 08:03

Pielusie, dupusie kochane...... Dziecko w samej pieluszce..... tuliiiiimy :D
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Misiek » wtorek, 26 wrz 2006, 08:30

barmaid napisał(a):Pielusie, dupusie kochane...... Dziecko w samej pieluszce..... tuliiiiimy :D


Tulimy, tulimy.... :)
Renoir to, czy coś zbytnio kombinuję? :)
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez barmaid » wtorek, 26 wrz 2006, 08:31

Manet...
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Misiek » wtorek, 26 wrz 2006, 08:49

Wpadłem na to.. ale nie byłem taki szybki jak Ty barmaid :)

Co nie zmienia faktu, że przekombinowałem :)

To wszystko przez to szkło... :) Renoir też pięknie malował szkło :)
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez Koala » wtorek, 26 wrz 2006, 11:26

No to ja wam pokaże jakie cudowne wakacje spędziłam w Hiszpanii Moja chrześnica Maja i kuzynek David



I AM CORNHOLIO. I need TP for my bunghooooole

przymusowy obóz pracy?
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości