Słodyczy moja..... Boszzzz, rzeczywiście wygladaja jak rodzeństwo.... ludzie zaczną gadać zaraz 
BLAaa napisał(a):Joshu, znacie się z Wojtkiem od dziecka...
Ale byłyby jaja, gdyby wasze dzieciaki w przyszłosci założyły rodzinę![]()
Jedna wielka rodzina

, więc nie czułabym strachu o delikatną, słaba, mała kobietkę..

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości