żeganajcie pisiorki

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report » sobota, 23 wrz 2006, 10:14

mauritus napisał(a):
report napisał(a):cała ta afera z telefonami pisu do samoobrony przypomina mi kołobrzeskie obsesje - nocnego wydzwaniania pewnej pani - małzonki x i pewnego pana xx

report, a możesz przestać się zachowywać jak szpieg z krainy deszczowców.Osobista prośba.

I kto tu ma obsesje.


tak mam obsesje ! pisiory zwariowały - ja sie ich boję - samych kaczorów nie - ale to towarzystwo mnie przeraża - sor
report
 

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości