spadajcie - ale rudego też się boję - co bedzie z nami matko jedyna?
poniżej prosze wpisywać dedykacje pożegnalne


SatH^Raa napisał(a):report napisał(a):SatH^Raa napisał(a):No może nie śmietnik, ale hydepark na pewno...
doceniam troskę ale wydaje mi się że nadgorliwie się wtrącasz - możesz przytoczyć punkt regulaminu na podstawie którego dokonałeś ingerencji - ? bedę wdzięczny - z poważaniem, nie musisz mi przesyłać ikon emocji,.
Proszę bardzo:
"Pisanie na forum
Każde forum posiada pewien zakres tematyczny, którego użytkownicy muszą przestrzegać podczas umieszczania w nim swoich postów. Jeżeli temat postu nie pasuje do żadnego z działów tematycznych, post nalezy umieścić na forum ogólnym (h y d e p a r k). "
Emotkę masz gratis...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości