Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Siostra » poniedziałek, 18 wrz 2006, 10:43

:wow: :shock: :szok:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 18 wrz 2006, 10:50 przez Siostra, łącznie edytowano 1 raz
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez Siostra » poniedziałek, 18 wrz 2006, 10:46

Ja mam fajoskie siostrzeńce, jest ok, własnych... hm... chiba mi się nie chceeee... :|
Chiba. Nigdy nie mów nigdy, ale na razie... y-y, ne.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 18 wrz 2006, 10:51 przez Siostra, łącznie edytowano 1 raz
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez Siostra » poniedziałek, 18 wrz 2006, 10:55

slonkokg napisał(a):
ministrowa napisał(a):Nam sie też będzie za jakis czas robić brzuchol! Takiego z mężem mamy plana :oops:


Może się zafasolkujemy w podobnym czasie ;) Ach :roll:
Zaraz nas pogonią, ze dekonspirację zasmiecamy ;)



Ale kto i za co ma gonić? Przecież to dopiero jest dekonspira! Prawdziwa! Na taką to nawet odwagi trzeba mieć troszku. Gratuluję i chęci i decyzji i odwagi :)
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez Vin » poniedziałek, 18 wrz 2006, 13:33

myśliwiec napisał(a):http://forum.tkk.pl/engine/album_page.php?pic_id=351

to ja tez sie chwale moja corka :)
2 lata i 9 dni


chwal sie chwal
tez bym sie chwalila gdybym taka miala

ja sie swoim pochwalic nie moge
gdyby tu swoje foto zobaczyl to do konca zycia by mi nie wybaczyl
albo nowa komore na to konto chcial :P

jak bede miala coreczke to tez tu wrzuce o!

chce miec coreczke, tylko niech ktos za mnie chodzi w ciazy i urodzi
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez myśliwiec » środa, 20 wrz 2006, 12:17

to jeszcze sie pochwale ze mam urlop i spedzam znia 24 h na dobe !!!! :)
taka sobie chwalipieta mala jestem ;)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez barmaid » czwartek, 21 wrz 2006, 10:30

Wybrałam wreszcie swoje ulubione zdjęcie z wesela siostry.... Ja i Wojtuś :)


Obrazek
Ostatnio edytowano czwartek, 21 wrz 2006, 10:36 przez barmaid, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości