WZT napisał(a):o kurde... co za link.... az zjem schabowego...
fakt link niefortunny, ale ja tylko, ponieważ sam często słyszałem takie stwierdzenia, zatem wiedziałem że takie opinie krążą, zdziwiłem się, że nigdy o tym nie słyszałeś - zgodnie z zasadą - know your enemy :)
[center]___________________________________________________________________________[/center]
a swoją drogą - co wy z tymi kebabami? to przecież wcale takie dobre nie jest...

zawsze sie najem i to jednym 
"Podoba" mi się patent Orient, gdzie kładą mięso na frutki co robi wrażenie dużej porcji mięsa. 

