Kołobrzeg jest miastem z najgorszym i najdrozszym jedzeniem

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez rysio » wtorek, 19 wrz 2006, 21:18

WZT napisał(a):o kurde... co za link.... az zjem schabowego...

fakt link niefortunny, ale ja tylko, ponieważ sam często słyszałem takie stwierdzenia, zatem wiedziałem że takie opinie krążą, zdziwiłem się, że nigdy o tym nie słyszałeś - zgodnie z zasadą - know your enemy :)
[center]___________________________________________________________________________[/center]
a swoją drogą - co wy z tymi kebabami? to przecież wcale takie dobre nie jest...
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez j0shu4 » wtorek, 19 wrz 2006, 21:24

nie mylic z oryginalnym greckim gyros z frytkami i dodatkiem tzatzikow
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Didi » wtorek, 19 wrz 2006, 21:27

orient express kebaby fulll :) zawsze sie najem i to jednym :P
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez EKG » wtorek, 19 wrz 2006, 22:26

Najbardziej rozwala mnie babka z kebaba w porcie, która waży mięso przed nałożeniem na talerz. Kupiłeś 10dkg i koniec. :lol: "Podoba" mi się patent Orient, gdzie kładą mięso na frutki co robi wrażenie dużej porcji mięsa. :lol: Jak dla mnie brakuje typowych "domowych" jadalni, smacznie, tanio,.....tylko gdzie? Kebab, pizza, zapiekanka,ryba,hot,hamb.......
A ja chce naleśniki, pierogi,..... :wink:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez dankul » wtorek, 19 wrz 2006, 22:37

EKG napisał(a):A ja chce naleśniki, pierogi,..... :wink:

Zapomnieliśmy o „Barze mlecznym” na Ogrodach koło całodobowego, tam jest swojsko i tanio naprawdę rozsądnie – pierogi ruskie mają mistrzowskie
Avatar użytkownika
dankul
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 16 wrz 2004, 11:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez EKG » środa, 20 wrz 2006, 07:42

Byłem pare razy i chyba żle trafiłem. Dwudniowe potrawy odgrzane w mikrofali. Dzięki.
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Didi » środa, 20 wrz 2006, 07:57

EKG swieze pierogi i nalesniki z pewnoscia dostaniesz w River, zanim zaczniesz narzekac przejdz sie tam i sprawdz :) polecam :) jadlem nie raz
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Staszek » środa, 20 wrz 2006, 08:31

DeeJay napisał(a):EKG swieze pierogi i nalesniki z pewnoscia dostaniesz w River, zanim zaczniesz narzekac przejdz sie tam i sprawdz :) polecam :) jadlem nie raz

do dupy te nalesniki
Ostatnio edytowano środa, 20 wrz 2006, 08:39 przez Staszek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Staszek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 6 lip 2006, 22:39
Lokalizacja: bezdomny

Postprzez astic » środa, 20 wrz 2006, 10:24

Jeżeli idzie o domowe jedzenie to polecał bym Bar Agnieszka koło orlenu na koszalińskiej lokal nie wygląda za dobrze ale jedzenie jest wyśmienite w dodatku przygotowywane na starej kaflowej kuchni a to daje dużo. Jest jeszcze Syrena też w miare dobre jedzenie. Ciężko tam o fast food typu kebab czy hamburger ale to nawet lepiej :D
Ostatnio edytowano środa, 20 wrz 2006, 10:25 przez astic, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez astic » środa, 20 wrz 2006, 10:25

A jeżeli idzie o kebab to najlepszy w k-g jaki jadłem to było w porcie knajpa nazywa się kebab zapiekanka obok jakiegoś sklepu z butami. Szoda że tylko otwarte sezonowo :(
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron