śMiEsZnIe KrZyWa PoDłoGa w sALi kOnCeRtOwEj RaTuSzA

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report » wtorek, 19 wrz 2006, 16:37

jest dobrze / podziwiam / powiedziałbym nawet że jest lepiej niż było / więcej wystaw akwarystycznych w ratuszu ! / tak, tak...
report
 

Postprzez Wirnik » wtorek, 19 wrz 2006, 20:22

...myślę ze sytuację uratuje wystawa gadów ze strefy tropikalnej....trza napalić dobrze w piecu :).......
Wirnik
Dyskutant
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 21:26

Postprzez j0shu4 » wtorek, 19 wrz 2006, 20:26

dobra panowie
podloga to byl tylko pretekst
reportowi chodzilo o to ze kompletna glupota jest robienie wystawy akwarystycznej (jak i podobnych jej , takze gadow plazow i wszelkiego syfu lazacego po ziemi )w sali koncertowej ratusza , ktora zawsze byla ostoja kultury nizszej w przypadku sesji rady miejskiej i Kultury wyzszej takiej jak przedstawienia teatralne cyz koncerty fortepianowe
report rozumiemy to i zgadzamy sie ze to poroniony pomysl
skonczmy na tym ok ? starajmy sie myslec o tym co zrobic zeby tak sie nie dzialo :wink:
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Wirnik » wtorek, 19 wrz 2006, 20:29

....położyć linoleum zamiast parkietu !!!!!!!!!!!!!!!!!.......................
Wirnik
Dyskutant
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 21:26

Postprzez report » wtorek, 19 wrz 2006, 20:33

sprywatyzować - według tej samej koncepcji co Adebar - to jest patent najlepszy w naszym mieście
report
 

Postprzez j0shu4 » wtorek, 19 wrz 2006, 20:35

Petroffa chcesz prywatyzowac ?
report :) ty juz idz spac jutro tez jest ciezki dzien :)
na pewno cos sie znajdzie , z tym ze moim zdaniem nie jest to miejsce na sesje rady miejskiej , wrecz przeciwnie
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report » wtorek, 19 wrz 2006, 20:40

j0shu4 napisał(a):Petroffa chcesz prywatyzowac ?
report :) ty juz idz spac jutro tez jest ciezki dzien :)
na pewno cos sie znajdzie , z tym ze moim zdaniem nie jest to miejsce na sesje rady miejskiej , wrecz przeciwnie


Jery - tego instrumentu już nie ma - ! tego się już nie da nastroić - wykrzywiona płyta i spaczony mechanizm - ostatni koncert to była jawna masakra - pomijam wykonawczynię, bo nad nią z racji emocji trzeba spuścić zasłonę litosciwego milczenia -

o prywatyzacji napisałem złosliwie -
report
 

Postprzez j0shu4 » wtorek, 19 wrz 2006, 20:42

na gorze powinno jeszcze byc w baletowej pianino , no chyba ze tez sie dawno temu rozeszlo
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report » wtorek, 19 wrz 2006, 20:43

j0shu4 napisał(a):na gorze powinno jeszcze byc w baletowej pianino , no chyba ze tez sie dawno temu rozeszlo


no na pianinie koncertu nie zagrasz -
report
 

Postprzez report » wtorek, 19 wrz 2006, 21:10

etranger napisał(a):Bijecie piane, nic się nie stało to tylko parkiet. Właczy się farelkę, wyschnie i wskoczy na miejsce. To standardowa procedura.


też tak uważam - chodziło mi tylko o ten głupi fortepian... ostatni we wsi
report
 

Postprzez j0shu4 » wtorek, 19 wrz 2006, 21:26

nie Radio nie udostepnia swoich materialow do sciagniecia, podobnie jak i TKK
tez cie lubie :)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron