jakie kobiety/mężczyzn lubimy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez RUDA » wtorek, 19 wrz 2006, 15:19

addicted napisał(a):kobiety..... ach kobiety...... :*


co WY byscie bez nas zrobili.... :twisted:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Martius » środa, 20 wrz 2006, 19:05

naturalne :P
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Mafi » środa, 22 lis 2006, 16:33

Noo... to wreszcie sobie temt odkopałam i mogę napisać ;p [o facecie oczywiście :) ]

No więc...

Wystarczy żeby mnie kochał, znosił moje fochy i humorki i trochę się mną poopiekował i będzie bajka :P

Noo... chyba za dużych wymagać to nie mam, nie? Nawet osioł by sprostał ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez K@sia » środa, 22 lis 2006, 20:10

Najwspanialszy facet to taki, który jest zawsze w pobliżu, na dobre i na złe, wysłucha, przytuli, pocieszy, otrze łzy, rozśmieszy....Musi być czuły, opiekuńczy..po prostu taki kochany misiaczek :D
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez Stavro » środa, 22 lis 2006, 20:12

z kobietami zle...bez nich...kto wie... :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Flo » środa, 22 lis 2006, 21:11

Mafi napisał(a):Noo... to wreszcie sobie temt odkopałam i mogę napisać ;p [o facecie oczywiście :) ]

No więc...

Wystarczy żeby mnie kochał, znosił moje fochy i humorki i trochę się mną poopiekował i będzie bajka :P

Noo... chyba za dużych wymagać to nie mam, nie? Nawet osioł by sprostał ;p


znam takiego osla :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Hayes » środa, 22 lis 2006, 23:11

Ehhh... kobiety! Kto pojmie o co im tak naprawdę chodzi? :zalamany:

niby jak mówią nie to znaczy tak...ale czy zawsze? ja już sam nie wiem :shy:
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez SAVARY » środa, 22 lis 2006, 23:15

Stavro napisał(a):z kobietami zle...bez nich...kto wie... :wink:



A ty miałeś kiedyś kobietę? :twisted: Wątpię :lol:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez K@sia » środa, 22 lis 2006, 23:51

Hayes napisał(a):Ehhh... kobiety! Kto pojmie o co im tak naprawdę chodzi? :zalamany:

niby jak mówią nie to znaczy tak...ale czy zawsze? ja już sam nie wiem :shy:


ehhh...ci mężczyźni....szkoda ze nie dają do was instrukcji obsługi...może wtedy łatwiej byłoby się z wami dogadać :P
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez j0shu4 » środa, 22 lis 2006, 23:59

wcale nie trzeba instrukcji
wystarczy z nami rozmawiac
konkretnie szczerze i otwarcie
pytac kiedy sie nie wie , sluchac kiedy warto
i tyle :)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » czwartek, 23 lis 2006, 00:01

jesli kobieta mnie nie irytuje to jest moim idealem :twisted:

Jestem specyficznym czlowiekiem, ktorego wiele rzeczy, spraw, zachowan irytuje. Jesli kobieta nie wywola u mnie irytacji to jest w to mi graj :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » czwartek, 23 lis 2006, 08:30

sralis mazgalis
ja tam kubie wszystkich facetow
no prawie wszystkich
kobiety tez klubie
poza tym
kobiety należy kochać, lecz nie próbować zrozumieć.

:P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości