addicted napisał(a):kobiety..... ach kobiety......
co WY byscie bez nas zrobili....

[o facecie oczywiście
]

Mafi napisał(a):Noo... to wreszcie sobie temt odkopałam i mogę napisać[o facecie oczywiście
]
No więc...
Wystarczy żeby mnie kochał, znosił moje fochy i humorki i trochę się mną poopiekował i będzie bajka
Noo... chyba za dużych wymagać to nie mam, nie? Nawet osioł by sprostał

Hayes napisał(a):Ehhh... kobiety! Kto pojmie o co im tak naprawdę chodzi?![]()
niby jak mówią nie to znaczy tak...ale czy zawsze? ja już sam nie wiem


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości