natomiast spokojnie polecam River i pizze i inne pyszności![]()
qrczak napisał(a):natomiast spokojnie polecam River i pizze i inne pyszności![]()
Drobna uwaga, mnie ostatnio zaskoczyła kolosalna różnica między pizzą z River jedzoną na miejscu a pizzą na dowóz. Ta w lokalu była bardzo dobra, w tej na dowóz prawie zostawiłem pół uzębienia, a spód pizzy przypominał bryłę węgla, taki był spalony.

Achaja napisał(a):jest różnica choćby taka, że dostajesz w lokalu prosto z pieca - jest lepsza,
choć na dwóz też tam zamawiam (ale robię swój sosik czosnkowy)
ale racja jest to, ze nie jest za goraca ta pizza na dowoz, no ale jak sie nie ma co sie lubi .... 
WZT napisał(a):rysio napisał(a):, bardzo smaczne, a w związku z brakiem obecności mięsożerców jest w tych barach bardzo spokojnie, miło... pokojowo.
Może coś takiego?
a to ciekawostka- pierwsze slysze.... jak ktos je mieso to jest agresywny???

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości