[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez bezAMBICJI » poniedziałek, 18 wrz 2006, 10:39

chcesz ale nie wiesz co chcesz :P

A ja bym chciała żeby nie było w tym roku matury :)
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez Misiek » poniedziałek, 18 wrz 2006, 21:09

Nie ma matury.. wyższe uczelnie też pozamykali :p

Chcę spotakać normalną kobietę :D
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez gość » poniedziałek, 18 wrz 2006, 21:12

bezAMBICJI napisał(a):chcesz ale nie wiesz co chcesz :P

A ja bym chciała żeby nie było w tym roku matury :)


mówisz i masz
w tym roku na pewno nie bedzie matury
gość
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 20:52

Postprzez Misiek » poniedziałek, 18 wrz 2006, 21:16

gościu - ja zakumałem o co chodzi z tymi życzeniami,, to Ty też chyba dasz radę/ :]

Trzeba życzenie zniszczyć!! - to tyle :ot:
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez Eonica » poniedziałek, 18 wrz 2006, 22:42

Misiek napisał(a):Chcę spotakać normalną kobietę :D


Cyk pyk, proszzzz... Jesteś na mieście, idziesz ulicą i widzisz jak przed Tobą pojawia się ta normalna kobieta. Już masz się z nią przywitać i... i... obudziłeś się :P


Chcę długopis w Myszkę Miki :P
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez kamila » wtorek, 19 wrz 2006, 07:37

masz taki długopisik, ale różowy i się wtydzisz wyjąć go z torebki :wink:

nie chcę się rozchorować :prosze:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez gość » wtorek, 19 wrz 2006, 08:30

kamila napisał(a):masz taki długopisik, ale różowy i się wtydzisz wyjąć go z torebki :wink:

nie chcę się rozchorować :prosze:


zjedz jabłuszko


nie chce nikomu nic niszczyć

nie wsadzajcie mnie do czołgu

kumam kumam OCB :twisted:
gość
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 20:52

Postprzez kamila » wtorek, 19 wrz 2006, 11:03

gość napisał(a):
kamila napisał(a):nie chcę się rozchorować :prosze:
zjedz jabłuszko
tak się składa, że mam uczulenie na jabłuszka, więc się rozchoruje jak zjem :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez BLAaa » wtorek, 19 wrz 2006, 18:18

Jedz czosnek, nie będziesz chorowała.

mam ochote na piwo porter.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez myśliwiec » środa, 20 wrz 2006, 12:14

masz piwo ale lezysz pod kroplówka ;) i nie mozesz go wypic "twarza" ;)

chce byc obrzydliwie bogata ;)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez nyGGaz » środa, 20 wrz 2006, 16:21

jestes obrzydliwie bogata, ale zostalo Ci tylko 4h zycia i nie zdazysz nawet wydac na nic kasy :twisted:

Chce mieszkac na Florydzie :)
Avatar użytkownika
nyGGaz
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 21 lip 2006, 01:21
Lokalizacja: RDZ | WRO

Postprzez myśliwiec » środa, 20 wrz 2006, 16:24

nyGGaz napisał(a):jestes obrzydliwie bogata, ale zostalo Ci tylko 4h zycia i nie zdazysz nawet wydac na nic kasy :twisted:

Chce mieszkac na Florydzie :)

nie znasz moich mozliwosci ;)


Mieszkasz na Florydzie ale po godzinie od przeprowadzki tajfun niszczy ja doszczetnie

chce byc krolem!
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez Tisaja » środa, 20 wrz 2006, 16:26

Zostajesz królem ale w wyniku spisku tego samego dnia zostajesz otruta.

Chcę przespac problemy-tylko problemy..
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Misiek » niedziela, 24 wrz 2006, 19:41

budzisz się, nie ma problemów... żadnych problemów.. jest natomiast tak nudno, ze to sie staje problemem.. :)

Chcę rozumieć kobiety :D
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez gość » niedziela, 24 wrz 2006, 20:48

zaszumiało patrzysz : jestes kobietą
:help: myslisz co sie stało ?
acha chciałem zrozumieć mężczyzn

chciałbym miec życzenie nie do zniszczenia
gość
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 20:52

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości