śMiEsZnIe KrZyWa PoDłoGa w sALi kOnCeRtOwEj RaTuSzA

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

śMiEsZnIe KrZyWa PoDłoGa w sALi kOnCeRtOwEj RaTuSzA

Postprzez report » niedziela, 17 wrz 2006, 19:57

Piszę w tym dziale, bo sprawa mnie cudownie rozbawia, a jak napisze w dziale miasto, to zaraz jakaś ciapa, zrobi sobie polityczną jazdę, obwini nieudolnych samorządowców albo i kogo ważniejszego, a ja mówię szczerze pragnę tego uniknąć. Śmieszy mnie jedynie setnie miasteczko w którym wszyscy zgodnie poruszeni krzyczeli – nie róbta cioły wystawy akwarystycznej w sali koncertowej, bo szlak trafi fortepian i boazerię! No i nic, cioły postawiły na swoim i zgodnie z oczekiwaniami podłoga od wilgoci wypaczyła się a Petrof zostanie chyba zezłomowany, bo nastroić to już się go nie da... kto będzie w okolicy niech koniecznie zobaczy a może i trzaśnie fotę – pofalowanej podłogi. Jest cudnie. Cioły górą. Żadne media nie dadzą im rady...
report
 

Postprzez report » niedziela, 17 wrz 2006, 20:19

ministrowa napisał(a):A mnie zastanawia ta "ciapa" co to ma zaraz zrobić polityczną jazdę! Czy ktoś z Was jest ciapą??


ciiii - może tu nie zaglądają
report
 

Postprzez McCool » niedziela, 17 wrz 2006, 22:25

Ale robicie z igły widły. Sprawa jest rzeczywiście zabawna - tylko ten śmiech jest zakropiony odrobiną żałości dla bezmyślności "ciołów" 8) Myślę, że trzeba tam teraz zorganizować spotkanie ludzi z nadmierną otyłością (bez obrazy dla otyłych), którzy uklepią tę podłogę do poprzedniego stanu :D
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez kazió » poniedziałek, 18 wrz 2006, 12:26

nie, no , dobrze ,dobrze ze mi o tym powiedziales,sa to chociaz sprawdzone wiadomosci?
na prawde myslisz ze nie da sie uratowac pianina ? hmm moze zorganizujemy jakis manifest ?
Mnie sie wydaje ze napisales to w dziale hydepark po to zeby sie przekonac czy tu zagladaja (ONI) i wcale nie przejmuje cie los biednej podlogi i pianina :(
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 18 wrz 2006, 12:58

chcialbym niesmialo zauwazyc ze to fortepian nie pianino
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kazió » poniedziałek, 18 wrz 2006, 13:13

niesmialo przyznaje sie do bledu, chociaz, jesli to ta sala, o ktorej mysle, to jednak pianino
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 18 wrz 2006, 13:18

jezeli tio sala koncertowa ratusza to zawsze stal tam fortepian
dawno tam nie bylem ale nie sadze zeby ktos spalil stojacego tam Petrofa
zreszta z samym wyniesieniem bylby nie lada klopot
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » poniedziałek, 18 wrz 2006, 13:29

pare miesiecy temu report robil akcje ratujaca fortepian
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez report » wtorek, 19 wrz 2006, 15:21

mielim jeden dobry foretepian -
report
 

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości