jakie kobiety/mężczyzn lubimy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez f16 » niedziela, 17 wrz 2006, 19:48

a seksowny? przeciez facet musi byc seksowny!!!
f16
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 16 wrz 2006, 11:42
Lokalizacja: z nieba

Postprzez Vin » niedziela, 17 wrz 2006, 20:13

co takiego ?
owszem
musi byc seksowny
bo wiesz u kobiet najlepiej "widzą i czują" uszy
co nam po napakowanym uroczym przystojnym matołku ?

:)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Vin » niedziela, 17 wrz 2006, 20:16

jak tylko do tego to dziekuje sama sobie poniose
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez robson » niedziela, 17 wrz 2006, 20:32

ja tam lubie wszystki :)
robson
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 1 sie 2006, 13:23

Postprzez f16 » niedziela, 17 wrz 2006, 21:30

Vin napisał(a):co takiego ?
owszem
musi byc seksowny
bo wiesz u kobiet najlepiej "widzą i czują" uszy
co nam po napakowanym uroczym przystojnym matołku ?

:)

no oprocz tych wszystkich achow i echow wymienionych wczesniej
nie mowilam o seksownym worku wypelnionym trocinami :)
f16
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 16 wrz 2006, 11:42
Lokalizacja: z nieba

Postprzez kazió » poniedziałek, 18 wrz 2006, 12:19

padalec_ napisał(a):Pijane.


zgadzam sie
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez kazió » poniedziałek, 18 wrz 2006, 12:20

a jak to wczoraj podczas tanca z gwiazdami(?) uslyszalem, fajna dupa z cyckami :lol:
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Vin » poniedziałek, 18 wrz 2006, 13:35

a fajnego dupka z fiutem nie bylo ? :P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez RUDA » poniedziałek, 18 wrz 2006, 19:45

Achaja napisał(a): o mężczyznach było wiele z czym się zgadzam, ale dla mnie jest ważna jeszcze jedna sprawa - facet musi pachnieć - mmmmmrrrrrrrrrrrrr............................


Zgadzam sie w kazdym najmniejszym szczegole ;)
nie zapominjamy ze musi takze szanowac, podziwiac, uwielbiac, piescic, glaskac, przytulac, zawsze sie z nami zgadzac, byc grzecznym i poslusznym i oczywiscie strasznie kochac ... i
;) :lol:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Misiek » poniedziałek, 18 wrz 2006, 20:56

Jak tak sie dobrze zastanowić to prawie zero wymagań macie kobiety :D
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez Siostra » poniedziałek, 18 wrz 2006, 21:56

[size=9]
kurczaczek napisał(a):W mężczyznie lubię to że zawsze mówi więcej, niż myśli, i zawsze więcej myśli, niż mówi. Kocha bez przerwy, kocha się często i namiętnie ale zawsze bezpiecznie, uwielbia i podziwia, jest godzien zaufania, jest ekscytujący, łagodny, rozsądny i jednocześnie zabawny. Nadzwyczaj inteligentny. Wybitnie owłosiony, bo to lubie. W łóżku potrafi się śmiać. Nie pyta, jak wypadł. Jeśli raz mu się nie uda, nie wpada w depresję, wie, że jest lubiany nie tylko za to, co nosi w spodniach, ale też za swój umysł i poczucie humoru. Jest hojny, czuły, gotowy do przyznania, że się myli. Nie musi być bogaty bo to nie jest najważniejsze, niech jego gest objawi się tym, że na niedzielne śniadanie przyrządzi jajecznice. Nie jest zasadniczy, nie wpada we wściekłość z powodu drobiazgów, w przeciwieństwie do mnie. Jest na tyle dojrzały, by wiedzieć, że życie jest za krótkie na to, by je marnować na niepotrzebne kłótnie. Kiedy jestem przybita, funduje mi spacer i lody, jeśli jest wtedy przy mnie. Uwielbia dzieci, szczególnie cudze bo własnych jeszcze nie ma. To człowiek honoru. Kochany za to, że jest człowiekiem - niedoskonałym ;), kochany nie za coś, ale mimo czegoś. Kochany za to, że wspólnie ze mną weźmie (mam nadzieje) na barki ciężary życia. To mężczyzna, który widzi moje zarówno dobre jak i złe strony, uważa mnie za swój ideał, nawet jeśli nie całkiem przystaję do tej wizji. Ponieważ kocha mnie zarówno taką, jaka jestem, i taką, jaką mogę się stać. Jego widzenie pomaga mi odnaleźć się i być sobą.
Ja już znalazłam Mojego Oszołoma :szczesliwy:
Życzę powodzenia. :flowers: :przytul:
[/size]


PIĘKNIE TO UJĘTE! :prosze: Aż chce się wierzyć w facetów, związki i inne takie... :serce:
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez addicted » wtorek, 19 wrz 2006, 11:37

kobiety..... ach kobiety...... :*
addicted
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 18 wrz 2006, 12:06
Lokalizacja: oaza ciszy i spokoju

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości