niech mi lata lecą, bo też chcę mieć dzidzie

kamila napisał(a):słodkie dzieciaki![]()
niech mi lata lecą, bo też chcę mieć dzidzie![]()
ale jak urosną to będą wredne i pyskate
wiem bo też kiedyś podobno byłam fajna (jakoś w wieku lat 4
) 
WZT napisał(a):McCool napisał(a):Nowe pokolenie forumowiczów widać ma się dobrze i ciągle rośnie![]()
to juz bedzie chybz z 3 pokolenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości