kamila napisał(a):rysio, przebrnęłam przez posta Twego, oczywiście po polsku i muszę powiedzieć, że "cholera.. prawada"
Podejrzewałem, że niewiele osób wogóle zwróci uwage na takiego długiego posta. Ale jeśli choć jedna osoba przez to przebrnęła, to już było warto to przetłumaczyć. pozdrawiam - i niechże będzie miło


Rzeczywiście post poprawia humorek