a tak na powaznie te wymagania sa jak najbardziej ok
coraz czesciej zalatwiajac cos w roznych firmach spotykam wyjatkowo niekompetentne sekretarki niestety , majac sekretariat w duzej firmie postawilbym na takie same wymagania
BLAaa napisał(a):Wymagania jak na kierownika
Możecie mieć problem.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości