nooo.. i pozdrów mameNataliaW napisał(a):No za tydzień powtóra...koniecznie-już zbieram siły
Co do filmów to najlepszy był pan Jurek (nie wiem czy dobrze pamiętam imię), szacuneczek, serio

jesooo.. Natalia jak Nam dobrzeNataliaW napisał(a):No wiesz, ja bede miała 18 to może poprostu mi drinka z parasolką na dorosłe życie postawisz....WZT napisał(a):dobr a jaie maja byc??? Slone z makiem czy z sezamem??A druga oraz trzecia solenizantka i to co chce???:P
, hyhy.. noo ja będę miała 15-stke, więc muszę się zadowolić paluszkami z sezamem.

FiDo napisał(a):
PS. 'yen: masz wpier...'
normalnie jakbym czytała nasze forum...tylko ten cały yen ekhm...no comment

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości