jakie kobiety/mężczyzn lubimy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tisaja » środa, 13 wrz 2006, 10:44

Facet? Facet powinien być :
-inteligentny,
-zabawny,
-szalony,
-odważny
-czuły,
-wrażliwy,
-odpowiedzialny,
-troskliwy.

Ciężko o takie egzemplarze.... wiem... Ale bywają :roll:

A kobiety? :lol:
Kobieta powinna być na salonach-damą, na imprezie-kumplem, w kuchni-kucharką a w łóżku-kurtyzaną.Oprócz tego najlepszym przyjacielem.
A przy tym aby wszystko było płynne i naturalne. To trzeba mieć w sobie.

I nie ma opcji aby znudzić sie facetowi. :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez ewe » środa, 13 wrz 2006, 11:22

Wystarczy, gdy kobiety będą ładne i mądre. Resztę zniesiemy dla dobra nas samych. :D
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 13 wrz 2006, 15:21

wie co mi poprawia humor, jakie sa moje ulubione ksiazki, potrafi zrobic 'pierdziocha' na brzuchu, pamieta ze jego jeden krok to moje dwa, smazy najpyszniejsza jajecznice pod slonem i dzieki temu nie przeszkadza mi nawet to ze potrafi przypalic ryz, pokiwa glowa gdy czegos nie rozumiem lub nie wiem, kocha wylegiwac sie w lozku, zawsze powtarza ze nauczy mnie plywac i jest po prostu taki no...kochany :oops: koluchoooo :*
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Konsul » środa, 13 wrz 2006, 19:22

Ja kocham swoją żonę, nie wiem jakie są wzorce kobiety, dla mnie to nieistotne. Moja Magdusia na pewno je spełnia.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Nemmerle » środa, 13 wrz 2006, 19:36

mokre
Nemmerle
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 00:18

Postprzez cichy » środa, 13 wrz 2006, 20:02

achhh :shy: normalnie sie zawstydzilem, tak ladnie o mnie dziewczyny piszecie :P :lol: :lol: :lol:
a powaznie, to bardzo podoba mi sie to
Tisaja napisał(a):Kobieta powinna być na salonach-damą, na imprezie-kumplem, w kuchni-kucharką a w łóżku-kurtyzaną.Oprócz tego najlepszym przyjacielem.
A przy tym aby wszystko było płynne i naturalne. To trzeba mieć w sobie.

I nie ma opcji aby znudzić sie facetowi. :wink:

i tu sie moge wyjatkowo z Tisaja zgodzic ;)
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Konsul » środa, 13 wrz 2006, 20:05

KOCHAM SWOJĄ ŻONĘ NAD ŻYCIE. bO JEST ....CUDOWNA. Ma to co każda kobieta powinna mieć.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Karol » środa, 13 wrz 2006, 20:20

miłość, zaufanie, szczerość, mówienie sobie o wszystkim...

i jestem w związku który daje nam obojgu bardzo dużo szczęścia i radości, czasami wręcz ciężko ubrać w słowa fakty i świadomość tego że przez całe życie szukało sie właśnie tej osoby, która teraz jest blisko... a każda chwila, gest i najdrobniejszy szczegół dają tyle radości...

:miłość:
Avatar użytkownika
Karol
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:49
Lokalizacja: /dev/tty1

Postprzez Misiek » środa, 13 wrz 2006, 20:43

Tisaja napisał(a):-czuły,
-wrażliwy,
-odpowiedzialny,
-troskliwy.


Fakt z tym to jest najwiecej problemów... To są cechy typowo kobiece :)
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez Agunia__ » środa, 13 wrz 2006, 21:16

Facet... naturalny, szczery czasami do bólu, taki któremu mogę zaufać bez granic, i zapomnieć o bożym świecie :)

I taki jest :) jest jedynym i takim pozostanie :* i przede wszystkim jestem z nim szczęśliwa jak nigdy :miłość:

Kocham ponad wszystko :miłość: :miłość: :miłość: :miłość:
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez Tisaja » środa, 13 wrz 2006, 22:08

Misiek
-czuły,
-wrażliwy,
-odpowiedzialny,
-troskliwy.

Fakt z tym to jest najwiecej problemów... To są cechy typowo kobiece


I takie "kobiece" cechy w prawdziwych facetach sa najbardziej meskie... i pociagajace.. ;)
Zreszta... dlaczego: "kobiece"..? ?
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Tisaja, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez robson » czwartek, 14 wrz 2006, 09:49

:mg: ja tam lubie wszystki panie
robson
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 1 sie 2006, 13:23

Postprzez Misiek » czwartek, 14 wrz 2006, 18:58

Tisaja napisał(a):Misiek
-czuły,
-wrażliwy,
-odpowiedzialny,
-troskliwy.

Fakt z tym to jest najwiecej problemów... To są cechy typowo kobiece


I takie "kobiece" cechy w prawdziwych facetach sa najbardziej meskie... i pociagajace.. ;)
Zreszta... dlaczego: "kobiece"..? ?


Zaplatał mi sie tam "odpowiedzialny" - z tym osobiście nie mam problemów ale z resztą.. :/

Pewne wnioski już można wysnuć.. Panie zapominają o wyglądzie mężczyzn, a panowie jakoś nie.. :D
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez mauritus » sobota, 16 wrz 2006, 14:14

Tisaja napisał(a):Misiek
-czuły,
-wrażliwy,
-odpowiedzialny,
-troskliwy.

Fakt z tym to jest najwiecej problemów... To są cechy typowo kobiece


I takie "kobiece" cechy w prawdziwych facetach sa najbardziej meskie... i pociagajace.. ;)
Zreszta... dlaczego: "kobiece"..? ?


To chyba ja :lol:
mauritus
Terminator
 
Posty: 723
Dołączył(a): sobota, 16 wrz 2006, 11:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości