We wtorek 12 września od godziny 10.oo mogą wystąpić przerwy w pracy urządzeń dostępowych TKK. Wyłączenie urządzeń ma związek z pracami, które mają na celu powiększenie prędkości przesyłu danych w sieci WSK.
Za utrudnienia przepraszamy.
Achaja napisał(a):NataliaW napisał(a):eee...a to nie za późno to ostrzezenie....![]()
![]()
![]()
![]()
r00t coś Ci sie chyba pomyliło
![]()
![]()
![]()
chyba 12 września

KaucZ napisał(a):eeeeeeee..... 1,5 mb oO ? ... to byloby cos... ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc... pewnie z 768 bedzie skok 1152 ( czy jakos tak ) i tyle... ale tez cos

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości