Smak dzieciństwa

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez j0shu4 » wtorek, 1 sie 2006, 13:45

salceson w stołówce PŻB
fasolka po bretońsku z puree w barze mlecznym kolo wiaduktu
ambrozja w dorotce
ogórki małosolne z beczki przy płatnym wejsciu na plaze
perła bałtyku po meczu w budce na wojska polskiego
coca cola w kwadracie
schabowy w lidze
ps.duzo tego jest
Ostatnio edytowano wtorek, 1 sie 2006, 13:47 przez j0shu4, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » wtorek, 1 sie 2006, 13:48

no i jeszcze kasza manna z kościelnych darów do tego parówki spod lady w stanie wojennym
na koniec kłótnie co w tym miesiącu weźmiemy za kartki na mięso - kawe czy papierosy
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MadziUlka » środa, 2 sie 2006, 17:38

piter_Radzikowo napisał(a):a pamietacie gre MONOPOLY :lol: ale grywalo sie po nocach, wlasnie szukam tej gry, a w skl;epach chodza po 100zl :evil:

znajomi przyjechali i chcemy pograc i powspominac stare dobre czasy :)

nie ma jak to prawie 30 na karku a tu w monopoly zachcialo sie grac... :lol:


hehehe :) ja gralam w monopol w zeszlym roku :P
a teraz lezy gdzies zapewne na szafie i sie troche kurzy ;)
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Meeta » środa, 2 sie 2006, 17:49

a ja gram w miarę systematycznie raz na jakis czas :D

a do tematu... pamietam pierwszą butelke coli wisniowej :) otwierana na płocie... ach ten smak ze szklanej butelki :) 10- 13 lat temu :) Do dzisiaj pije ja dość często :)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kołysanka » poniedziałek, 11 wrz 2006, 08:23

Achaja napisał(a):właśnie mi sie przypomiały lody kasate (nie wiem czy dobrze napisałam) kupowane na ul. Wolności w knajpce Cichy kącik, takie w kaształcie półkuli


No właśnie Achajko... lody cassate (też nie wiem do końca jak to się pisało)... to było coś :)
Moje dzieciństwo to Szczecin, więc w pamięci zgoła inne budki, choć smaki całkiem podobne. I tak do Waszych wspomnień dorzuciłabym jeszcze:
- paszteciki przy Al. Wyzwolenia (kurczę, mięsa dziś nie jem, ale tamto pamiętam :oops: )
- "ciepłe lody" w osiedlowej cukierni,
- sucha bułka + czerwona oranżada,
- rodzaj pierwszych czipsów - takie białe, nadmuchane prażynki :D
...
i takie smaki, które pojawiały się raz do roku przy okazji Bożego Narodzenia, po zdobyciu przez rodziców w Pewex'ie lub Baltonie - torcik Wedlowski i czekolada Toblerone (taka trójkątna) a najlepiej biała :roll:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ewe » poniedziałek, 11 wrz 2006, 09:03

Gorzki smak łez w ustach ,jak dostałem lanie za spalenie małego lasu
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron