Brachypelma vagans - L8
Psalmopoeus irminia - L3
Moze ktos jeszcze posiada jakies ciekawe zwierzaczki, chetnie wymienie sie doswiadczeniami oraz doradze na temat tego pieknego hobby


Szakal napisał(a):
Brachypelma vagans - L8
???Szakal napisał(a):Takie pajaczki mozna za grosze kupic, utrzymanie i wyposazenie tez nie jest drogie.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości