
Nemo napisał(a):Olga napisał(a):"Między mężczyzną a kobietą przyjaźń nie jest możliwa. Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń."
[Oscar Wilde]
Nie zgodze się z tym. Ale cytat fajy.
Kiedyś też się z tym nie zgadzałam. Potem zaczęłam wątpić. A teraz już w to wierzę 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości