Antidotum 11 wrzesnia

Czyli mini informator kulturalny w zasięgu jednego kliknięcia. Jeżeli masz informację o imprezach które odbywają się w naszym mieście, podziel się nimi tutaj.

Antidotum 11 wrzesnia

Postprzez grzehu77 » piątek, 8 wrz 2006, 08:42

zapraszamy 11 wrzesnia do Antidotum.
Caly swiat oplakuje juz od kilku lat tragedie z WTC, my chcielibysmy delikatnie sie od tego odciąć. Nie zapominajmy o ofiarach, ktore gdzies tam daleko giną po cichu, nie zauwazane. Iran, Irak, Czeczenia, Tybet, itd, itd, itd. Terrorysci to nie tylko islamisci, terrorysci to rowniez chrzescijanie. Swiat jest pelen przemocy i brutalnosci. Tragedia w Nowym Yorku nie byla jedyną w historii.
Nie zapominajmy o innych ofiarach (*)(*)(*)
grzehu77
 

Powrót do :: co, gdzie, kiedy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości