hej ludziska mam prośbę- potrzebuję oryginalnego lecz w miarę prostego w wykonaniu przebrania. jeśli macie jakieś ciekawe pomysły piszcie szybko. z góry dziękuję.
ps. mam czas tylko do soboty
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości