Mam pytanie do administacji WSK TKK - chciałbym, za pomoc usługi zdalnego pulpitu mieć możliwość zarzadzania kompem podłczonym do netu przez was (TKK). Komp ma prywatny numer IP więc nie widać go na zewnacz. Ja ze swojej strony mam IPka publicznego (DSL).
Pytanie brzmi czy to się da przeprowadzić w przy powyższych połaczeniach ?

? Czy to raczej niewygodny temat ?