czy palacz jest antysemitą?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

czy palacz jest antysemitą?

Postprzez rysio » czwartek, 7 wrz 2006, 16:34

palacz napisał(a):Ok rozwine niedługo ten wątek tylko musze przeczytać kilka książek i poprzeć to dowodami. Tylko prosze nie pisać , że autorzy tych książek to hertycy. Ja osobiście nie nadaje się do jakiś bojówek jak to było sugerowane. Mam swoje poglądy i mam prawo o nich pisać tak samo jak inni piszący tu swoje herezje Powcy czy Pisowcy. Przecież ja nie nawołuje nikogo do nienawiści czy przemocy .

Pozwolę sobie nie dopuścić do zaprzepaszczenia okazji do rozwiania mitów o Żydach. Szanowny palaczu przeczytaj szybko swoje mądre książki napisane przez nie-heretyków, wyrób sobie zdanie w temacie i wyraźże się na forum, wytłumacz jak to co piszesz o Żydach mogłoby nie być postrzegane jako przejaw antysemityzmu, bo jak na razie wszyscy czytający Twoje posty doszli do konsekwentnie jednolitych wniosków.

p.s. I zadbaj o czystość języka polskiego, poprawność gramatyczną i ortograficzną swoich postów. Mówię to nie przez złośliwość, choć mnie mocno korci, lecz Twoje posty po prostu trudno się czyta, a przecież chcesz być zrozumiany :)

edit:
tak żeby nie wyskoczyć jak filip z konopii: oto wypowiedzi rzeczonego w innym temacie (o prawach autorskich (sic!))

palacz napisał(a):Głosujcie nadal na koalicje i żydów to niedługo za drukarke zamkną bo można pieniądze fałszować.
(...)
...antysemityzmu to my nie szerzymy na tym forum, ani przejawów jakiejkolwiek nietolerancji na jakimkolwiek tle...


Po pierwsze mam prawo do wyrażania opini nazwanie kogoś żydem nie jest przejawem antysemityzmu . Pomyśl czy jak ktoś Ciebie np. w Niemczech nazwie Polakiem to odrazu jest faszystom?. Mam prawo się domagać by w Polsce rządzili Polacy. I nie rozumie ludzi , którzy torelują taką sytuacje.
(...)
Masz prawo do wyrażania swoich opini. Czy ty mnie lubisz czy nie nic mnie to nie obchodzi właśnie przez takich ludzi jak Ty ten kraj schodzi na psy. Dzięki bierności jest rozkradany, i rządzony przez byle jakich ludzi. Nie jestem wszechpolakiem i gardze nimi tak samo jak Pis i Po. Moje ideały kształtuje sobie sam i mam prawo walczyć o to aby Polska była Polską a nie wylęgarnią żydowskich rządów . Nie nawołuje nikogo do zabójst , nie wyzywam to jakim ja jestem antysemitą?
(...)
Nie musze znać żydów osobiście wystarczy mi do wyrażania swoich opini to co zrobili i co robią z Polską. Jak byś wykazał się inteligencją to byś zaczerpnał wiadomości nie tylko ze wzbużonego własnego ego a z książek itp. Więc zanim nazwiesz mnie antysemitą to się zastanów co ty wogóle piszesz. Napisałem wyrażnie , że nie jestem jakimś p......m antysemitą pisze prawde . Więc się nie wzburzaj bo to nie ma sensu . Jak chcesz to Ci prześle na mejla e-booki. I wtedy zmienisz swój pogląd .

Zatem co myślicie? - i Ty szanowny palaczu też się wypowiedz.
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości