jaki początek roku szkolnego?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » wtorek, 5 wrz 2006, 17:43

Geralt napisał(a):
Mafi napisał(a):loooo jej... :) Nie pracuje... chyba z moim rocznikiem na emeryture poszla... ;p

Hehhe... moja wychowawczynia byla... masakraaaa.... ;p

A uczyla faktycznie muzyki :)


tez Wam kazala grac na pianinie i spiewac jakies durnoty :?: :wink:

Oczywiscie, ze tak :)

"Spiewniki" i te sprawy... wesolo czasem bylo ;p ;)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez MadziUlka » wtorek, 5 wrz 2006, 20:22

Mafi napisał(a):"Spiewniki" i te sprawy... wesolo czasem bylo ;p ;)


hehehe słynna P. Nowosadko :)
ja też na początku z nią miałam ale potem
z jakimś staruszkiem zgarbionym i siwym wyglądającym jak yetti
i bałam sie schodzić koło niego po schodach :P
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez rysio » wtorek, 5 wrz 2006, 21:50

Agunia napisał(a):
report napisał(a):w Gromku - amerykanka

zawsze musi sobie znaleźć coś, czym może się pochwalić.... żenujące.... 8)

Z tego co wiem ta Amerykanka to nie jest żadna akcja promocyjna - Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza gości obywatelkę USA jako ucznia przez cały rok, a wymiana ma być kontynuowana w latach kolejnych, więc mimo, że może to tak wyglądać, powstrzymajcie złośliwe sądy.
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości