Geralt napisał(a):Mafi napisał(a):loooo jej...Nie pracuje... chyba z moim rocznikiem na emeryture poszla...
Hehhe... moja wychowawczynia byla... masakraaaa....
A uczyla faktycznie muzyki
tez Wam kazala grac na pianinie i spiewac jakies durnoty![]()
Oczywiscie, ze tak
"Spiewniki" i te sprawy... wesolo czasem bylo

