jaki początek roku szkolnego?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Geralt » poniedziałek, 4 wrz 2006, 19:31

Colberg napisał(a):Wracam do SP 3.
Pomijam chaos kompletny związany z rozpoczęciem (dzieci na korytarzu, rodzice na zewnątrz budynku).
Najciekawsza była obietnica tamże obecnego Pana Prezydenta Z. Bieńkowskiego. Ni mniej, ni więcej, tylko obiecał budowę sali gimnastycznej... :)
Ciekawe - czy to realizm czy bardziej populizm przedwyborczy....


tak predko to sie nie stanie, skoro juz tyle lat Trojka nie ma sali gimnastycznej. No niby szkola moze korzystac z sali przy UM, no, ale zima to nieciekawie sie z niej wracalo, wiem cos o tym, bo to moja byla podstawowka:)
nowosadko jeszcze tam uczy? muzyka z nia to bylo cos ;/
tez jestem ciekawy gdzie niby mialaby byc ta sala :wink:
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Vin » poniedziałek, 4 wrz 2006, 19:48

nie uczy
za to niespodzianka byla
nowy dyrektor
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Geralt » poniedziałek, 4 wrz 2006, 19:55

Vin napisał(a):nie uczy
za to niespodzianka byla
nowy dyrektor


ostatnim byl jak sie nie myle bohdziewicz (chyba tak sie nazywal), mialem z nim wf, czasami to byl on nawiedzony :D
kto zostal teraz dyrektorem? moze komos :?:
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez report » poniedziałek, 4 wrz 2006, 20:33

w Gromku - amerykanka, w Ekonomie - niemiecka telewizja, w Koperniku vipostwo - było miło... młodzież coraz bardziej nastawiona bojowo do rozpoczynania dorosłego życia, to fakt - migawki w dzisiejszych wydarzeniach można zobaczyć...
report
 

Postprzez Colberg » poniedziałek, 4 wrz 2006, 20:37

Vin napisał(a):za to niespodzianka byla
nowy dyrektor



To była ONA. I miała czerwone włosy... :D
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez Vin » poniedziałek, 4 wrz 2006, 23:38

Colberg napisał(a):
Vin napisał(a):za to niespodzianka byla
nowy dyrektor



To była ONA. I miała czerwone włosy... :D


co ty nie powiesz
to naprawde byla ONA ?

:D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Rzułf » wtorek, 5 wrz 2006, 00:07

Co do SP3:

Marek Bohdziewicz nie jest już dyrektorem, ale Katarzyna Markowska.
Bałagan w trójce na rozpoczeciu był spowodowany deszczem. Zawsze było na boisku.
Rodzice też byli w środku.
W czerwcu jakieś ludki robili jakieś wywierty na boisku. Nowa sala gimnastyczna będzie na boisku i będzie PONOĆ stykała się z salą gimnastyczną sali ekonoma.
Nowosadko? kto to taki? Taka nauczycielka nie pracuje w SP3
Rzułf
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 31 sie 2006, 18:37
Lokalizacja: Zieleniewo
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Rzułf » wtorek, 5 wrz 2006, 00:08

PS. Nowa dyrektor nie ma czerwonych włosów tylko brązowate.
Rzułf
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 31 sie 2006, 18:37
Lokalizacja: Zieleniewo
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » wtorek, 5 wrz 2006, 00:12

Rzułf napisał(a):Co do SP3:

[...]
Nowosadko? kto to taki? Taka nauczycielka nie pracuje w SP3

loooo jej... :) Nie pracuje... chyba z moim rocznikiem na emeryture poszla... ;p

Hehhe... moja wychowawczynia byla... masakraaaa.... ;p

A uczyla faktycznie muzyki :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Vin » wtorek, 5 wrz 2006, 00:14

faceci to daltonisci

:D

czerwone, brązowate

:lol:

co do szkoly
szkoda wielka pana Marka Bohdziewicza
byl swietnym dyrektorem
mial doskonaly kontakt z dzieciakami i rodzicami

a sala gimnastyczna to sie bedzie stykac z ekonomem
za jakies 30 lat
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Agunia » wtorek, 5 wrz 2006, 08:54

report napisał(a):w Gromku - amerykanka


zawsze musi sobie znaleźć coś, czym może się pochwalić.... żenujące.... 8)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Peny » wtorek, 5 wrz 2006, 09:57

rysio napisał(a):w koperniku w tym roku powiatowe, zatem wielka pompa - w zeszlym roku byo w trm i byla piekna pogoda - naprawde uroczyscie, moze i w koperniku stana na wysokosci zadania...

nie wiem czy tylko ja odnioslam takie wrazenie ale rozpoczecie na auli w Koperniku moze i bylo uroczyste ale juz to, co dzialo sie poza nia mozna okreslic jako jeden wielki chaos. Wiekszosc licealistow krzatala sie po szkole i w nosie miala ta cala uroczystosc i vipostwo... To zapewne wina tej orkopnej pogody :wink:

Ale i tak bylo fajnie odwiedzic stare katy ^_^ :roll:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Geralt » wtorek, 5 wrz 2006, 17:41

Mafi napisał(a):loooo jej... :) Nie pracuje... chyba z moim rocznikiem na emeryture poszla... ;p

Hehhe... moja wychowawczynia byla... masakraaaa.... ;p

A uczyla faktycznie muzyki :)


tez Wam kazala grac na pianinie i spiewac jakies durnoty :?: :wink:
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości