imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Trojan » niedziela, 3 wrz 2006, 23:47

Suzy napisał(a):
Trojan napisał(a):jeśli byłaś to widziałaś mnie na bank bo siedziałem tam cały czas :P

"siedziałem" ? trzeba było tańczyć :wink:
a ja byłam, byłam... takiej imprezy bym nie przegapiła :P tylko, że ja skromnie tuptałam przy barku :lol:


z deka nie mój klimat , tyle że kumpel prosił abym z nim się wybrał więc poszedłem , piwa się napiłem kilka fajek wypaliłem , a siedzieliśmy na kanapach w rogu :D
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez kołysanka » poniedziałek, 4 wrz 2006, 07:32

WZT napisał(a):mielem dzisiaj isc na spektakl "Urojenia" ale jakos pogoda nie pasowala i anti bylo zamkniete wiec z ludzikami wyladowaelm w sjescie.... pozdrowienia dlatych co byli i zemna piwo pili :P


a szkoda... "Niebiańsko" nas tam dolało :lol:

spektakl ciekawy, chociaż może nie trafił do mnie aż tak bardzo... za to świetna para aktorów więc oglądało się z przyjemnością :roll:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » poniedziałek, 4 wrz 2006, 10:12

WZT napisał(a):mielem dzisiaj isc na spektakl "Urojenia" ale jakos pogoda nie pasowala i anti bylo zamkniete wiec z ludzikami wyladowaelm w sjescie.... pozdrowienia dlatych co byli i zemna piwo pili :P

a mnie to nie pozdrawiasz??

ja mam takie pytanie, po co pisza ze w razie deszczu bedzie w anti skoro i tak jest na niebianskiej, amatorszczyzna i dziecinada
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kołysanka » poniedziałek, 4 wrz 2006, 12:50

kulA napisał(a):ja mam takie pytanie, po co pisza ze w razie deszczu bedzie w anti skoro i tak jest na niebianskiej, amatorszczyzna i dziecinada


nie wiem... też się zastanawiałam... w piątek podobno w końcu przedstawienia nie było wcale, a w niedzielę zaczęłam wycieczkę naturalnie od Anti i dopiero całując tam klamkę podreptałam do Bałtyku... w recepcji zresztą pani też nie była zorientowana czy w ogóle coś tam się będzie działo :| ale udało się...
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » poniedziałek, 4 wrz 2006, 15:20

WZT napisał(a):Specjalne podziekowania dla Kuli i ludzi oraz pozdrowienia dla ludzi z forum ktorych wczorja spotkalem :P

... ale zdaje się, że nie wszystkich "poznałeś" :maruda:

kołysanka napisał(a):a szkoda... "Niebiańsko" nas tam dolało :lol:

to fakt :lol: ale warto było... czasem dobrze "łyknąć" coś z innej beczki :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez pawelek » poniedziałek, 4 wrz 2006, 18:43

taaa. na bialej sali hahahuhuhhuuh :wink:
pawelek
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 4 wrz 2006, 18:35

Postprzez Suzy » wtorek, 5 wrz 2006, 15:12

WZT napisał(a):A to czemu nie podeszlas- bysmy sie razem piwa napili.... a moze widzialas moja druga polowka a ona Ciebie nie poznala bo Ciebie niezna???

nie podeszłam, bo ja wstydliwa jestem i takie tam :wink:
zresztą tak to jest z "Wami" ... nigdy nie wiadomo do kogo podejść :lol:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kulA » środa, 6 wrz 2006, 10:58

Suzy napisał(a):
WZT napisał(a):A to czemu nie podeszlas- bysmy sie razem piwa napili.... a moze widzialas moja druga polowka a ona Ciebie nie poznala bo Ciebie niezna???

nie podeszłam, bo ja wstydliwa jestem i takie tam :wink:
zresztą tak to jest z "Wami" ... nigdy nie wiadomo do kogo podejść :lol:

jak nie wiadomo? pomijajac to ze sa kompletnie rozni to jeden ma brode i okulary a drugi nie
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Suzy » czwartek, 7 wrz 2006, 15:04

WZT napisał(a):Oj Suzy.... trzeba bylo przemalac sie i podejsc a jak nie to napisz nastepnym razem sms to przyjde i zaciagne Ciebie :P

ok. jesteśmy umówieni :beer:
choć ostatnio jakoś z wyjściami ciężko... zdaje się, że jesiennie się "zadomowiłam" w ciepłych kapciach i takie tam :oops:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości