jaki początek roku szkolnego?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Vin » poniedziałek, 4 wrz 2006, 14:39

report zostal powiadomiony ?
chyba byl tam z mikrofonem
moze puszka zarobil
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez cichy » poniedziałek, 4 wrz 2006, 14:42

no ja tez bylem w szoku, jak zobaczylem te wszystkie licealistki w spodniczkach, wydekoltowane i w ogole :P :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Vin » poniedziałek, 4 wrz 2006, 14:48

spodziewales sie ze bez spodniczek beda ?

:) :D :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez cichy » poniedziałek, 4 wrz 2006, 14:49

Vin napisał(a):spodziewales sie ze bez spodniczek beda ?

:) :D :lol:

tak Vin, spodziewalem sie jednego wielkiego dekoltu :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Vin » poniedziałek, 4 wrz 2006, 14:50

promenady uslanej pieknymi nagimi cialami licealistek
polanymi piwem

:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez cichy » poniedziałek, 4 wrz 2006, 14:56

Vin napisał(a):promenady uslanej pieknymi nagimi cialami licealistek
polanymi piwem

:lol: :lol: :lol:

Vin, czy ktos Ci juz powiedzial, ze masz baaaardzo kudlata wyobraznie :?: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Vin » poniedziałek, 4 wrz 2006, 14:59

nie :P

jestes pierwszy
a juz mialam napisac co zrobic z tym pieknym kobiercem piwem polanym
zamknelam sie w sobie

:) :P :D :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Didi » poniedziałek, 4 wrz 2006, 15:01

Vin bulwar ten od strony wojska polskiego :P a nie ten slynny juz bulwar nad morzem hehe :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » poniedziałek, 4 wrz 2006, 15:01

DJ wiem gdzie jest szkola muzyczna
buziaki

:)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Colberg » poniedziałek, 4 wrz 2006, 15:26

Wracam do SP 3.
Pomijam chaos kompletny związany z rozpoczęciem (dzieci na korytarzu, rodzice na zewnątrz budynku).
Najciekawsza była obietnica tamże obecnego Pana Prezydenta Z. Bieńkowskiego. Ni mniej, ni więcej, tylko obiecał budowę sali gimnastycznej... :)
Ciekawe - czy to realizm czy bardziej populizm przedwyborczy....
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez Vin » poniedziałek, 4 wrz 2006, 15:34

a powiedzial w ktorym miejscu ?
na srodku boiska ?

:)

to jest tak samo realne jak to ze ja gornikiem zostane
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Mafi » poniedziałek, 4 wrz 2006, 15:48

WZT napisał(a):
Zabójstwo na szkolnym korytarzu
Policja w Wieluniu zatrzymała 22-letniego mężczyznę, który zadał śmiertelne ciosy nożem swojej sympatii. Do tragedii doszło na szkolnym korytarzu w jednym z wieluńskich liceów.
Jak poinformowała w poniedziałek PAP rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi Magdalena Zielińska, 18-letnia dziewczyna przyszła do liceum na inaugurację roku szkolnego. W szkole pojawił się też o cztery lata starszy chłopak, prawdopodobnie jej sympatia. Mężczyzna miał ze sobą bukiet kwiatów.

"Oboje zaczęli rozmawiać ze sobą, ale w pewnej chwili doszło między nimi do kłótni. Mężczyzna wyciągnął nóż, zadał dziewczynie kilka ciosów i uciekł. Pomimo natychmiastowej pomocy ranna zmarła" - powiedziała Zielińska. Po pewnym czasie mężczyzna zatelefonował na policję i przyznał, że to on uderzył swoją koleżankę. Został zatrzymany.



http://wiadomosci.onet.pl/1380459,11,item.html

;/

Ten swiat schodzi na psy... Jestem w szoku... eh...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez cichy » poniedziałek, 4 wrz 2006, 15:55

Vin napisał(a):to jest tak samo realne jak to ze ja gornikiem zostane

w mini :?: :P :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Vin » poniedziałek, 4 wrz 2006, 15:59

cichy napisał(a):
Vin napisał(a):to jest tak samo realne jak to ze ja gornikiem zostane

w mini :?: :P :lol: :lol: :lol:


i w śpilkach

:lol:

nie poprawiać mnie, tak ma być - ś
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron