DKA - Wybacz
Wybacz ,wybacz prosze,że jestem taki,że czasem nie pozwole Ci żyć tu tak jak chcialabyś,chciałabyś(x2)
Zapamietaj te slowa,każde me tchnienie,każda ma myśl jest tylko dla Ciebie
Każde mrugnięcie,mój szept w Twoje uszy,Twych oczu nie zastąpi żaden z kruszców
Proszę popatrz ja naprawde Cie kocham,często zachowuje się jak prostak
Wybacz mi jakoś to wszystko naprawię,byś była dumna ze mnie i było tak zawsze
Przepraszam,że czasem moja wyobrażnia wybiega daleko w kraine błazna
Że myśli mam chore ale serce zdrowe,ono bije dla Ciebie bo oddałem je Tobie
Zbyt często on może widzieć łzy w mych oczach i często on może mówić Ci że kocha
Ale ja taki jestem i chce być lepszy,musisz naprawde w te słowa uwierzyć
Wybacz,wybacz prosze,że jestem taki,że czasem nie pozwole Ci żyć tu tak jak chcialabyś,chciałabyś(x2)
Dla Ciebie naprawdę zrobiłbym wszystko,otworzył niebo i przyciagnął je blisko
Byś mogła po nim stąpać jak anioł,bo pragnę tak mocno Tobą sie zająć
Świat to nie zając i nie ucieknie,niech sobie trwają te chwile piekne
Bez nas to wszystko traci swój urok,bez Ciebie w mym życiu jest tylko ponuro
Jesteś dla mnie poprostu królewną,jak Ci opisać gdy słowa bledną
A ja pisze ten tekst siedząc samemu,gdy jesteś tam,cały dzień w biegu
Życie jest jednak troszke za krótkie,by być oddzielnie,być w pojedynkę
Ale ja czekam tu i zawsze bedę,niech to co czuje zabrzmi wszędzie
Wybacz,wybacz prosze,że jestem taki,że czasem nie pozwole Ci żyć tu tak jak chcialabyś,chciałabyś(x2)
zakochałam się w tym kawałku od pierwszego usłyszenia...przepiękny tekst, fajne wykonanie, piękna dziewczyna w teledysku..
