fajnie poczochrane wlosy masz
lubieeeee taaaaak

sobie też poczochraj jak nie maszVin napisał(a):fajnie poczochrane wlosy masz
lubieeeee taaaaak
. Dzięki..to zdjęcia jest z lipca, więc koralików jeszcz nie miałam od Ciebie, Mrówkojadzie, więc się nie fochujWZT napisał(a):i oj Kamila a gdzie moje koraliki co tobie przywiozlem??![]()

a do tego Natalia jaka szczęśliwa ze swojego "przyrodzenia" 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości