przez Jaga » piątek, 1 wrz 2006, 18:39
no niestety można by powiedzieć, że lato się gryzie z jesienią...ale taka kolej rzeczy, a wszyscy przecież wiemy, że poza sezonem Kołobrzeg to naprawdę tylko mała dziura;/no i w pubach ludzi można zobaczyć tylko w piątek, ew. a sobotę...ale spoko spoko zimą będzie jeszcze gorzej:]