[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez nyGGaz » środa, 30 sie 2006, 23:25

znow jest koniec lipca, ktory niestety przespalas, obudzilas sie na poczatku wrzesnia :P

Chce cofnac czas o 13 minut. 8)
Avatar użytkownika
nyGGaz
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 21 lip 2006, 01:21
Lokalizacja: RDZ | WRO

Postprzez BLAaa » czwartek, 31 sie 2006, 06:10

Jest godzina 0.12 i nic sie nie zmieniło. Wciąż siedzisz sam przy kompie i zwisa Ci z nosa. :wink:

Chcę pięknej polskiej złotej jesieni...
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez _Sandman_ » czwartek, 31 sie 2006, 06:43

masz piękną jesień w Polsce ale jesteś przez ten czas na misj w Libanie i nie wiadomo czy wogóle kiedyś zobaczysz jesień w Polsce.

Chce mieć sekretarkę która załatwi za mnie wszystkie moje sprawy !!
Avatar użytkownika
_Sandman_
Coś tam napisał
 
Posty: 62
Dołączył(a): niedziela, 20 lis 2005, 13:11
Lokalizacja: Kopydłowo

Postprzez bezAMBICJI » czwartek, 31 sie 2006, 19:12

masz sekretarke która załatwia za ciebie dosłownie wszystko...przez to ty nie zauważasz nawet że żyjesz :( Nie potrafisz już nic sam zrobić...jesteś od niej uzależniony :P

Chcę być cały czas zakochana :zakochany:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez nyGGaz » czwartek, 31 sie 2006, 19:50

Jestes caly czas zakochana, jednak bez wzajemnosci i cierpisz :P

Chce zeby kosze zawieszone byly na 2,95m a nie na 3,05m 8)
Avatar użytkownika
nyGGaz
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 21 lip 2006, 01:21
Lokalizacja: RDZ | WRO

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 31 sie 2006, 20:28

kosze sa zawieszone na 2,95 ale sa to kosze na smieci :twisted:

chcialabym aby znow bylo cieplo jak w lipcu..
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez atram » czwartek, 31 sie 2006, 22:37

Jest cieplo jak w lipcu, ale ty leżysz w łóżku z 40 stopniową gorączką



Mam ochotę na pizzę
atram
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: stąd

Postprzez kamila » czwartek, 31 sie 2006, 22:39

atram napisał(a):Mam ochotę na pizzę
masz ochotę i ją masz z robakami {jeszcze żyjącymi}, mniami :twisted:


ja chcę do P. Tryb. :oops:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Jaga » piątek, 1 wrz 2006, 19:03

masz brązowe oczy, ale jesteś ślepa, więc niewielki pożytek.


chcę rzucić fajki
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez nyGGaz » sobota, 2 wrz 2006, 16:12

Caly czas jest ciepko, ale zostajesz zamknieta w lodowce, w ktorej jest tylko 3-5*C

Chce zeby Polska awansowala do Mistrzostw Europy. :twisted:
Avatar użytkownika
nyGGaz
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 21 lip 2006, 01:21
Lokalizacja: RDZ | WRO

Postprzez _Sandman_ » niedziela, 17 wrz 2006, 10:05

Polska awansuje do mistrzostw Europy ale w szachach i odpada odrazu na starcie za stosowanie dopingu przez zawodników :lol: :lol:
Chciałbym żeby na świecie nie było złodziejstwa i kretactwa :mg:
Avatar użytkownika
_Sandman_
Coś tam napisał
 
Posty: 62
Dołączył(a): niedziela, 20 lis 2005, 13:11
Lokalizacja: Kopydłowo

Postprzez f16 » niedziela, 17 wrz 2006, 21:41

Achaja napisał(a):nie ma złodziejstwa i krętactwa, ale są mordy i gwałty

chciałabym poprostu być szczęśliwą

dostajesz w spadku worek szczescia

chcialabym chciec
f16
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 16 wrz 2006, 11:42
Lokalizacja: z nieba

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 13 gości