
RUDA napisał(a):Staszek napisał(a):RUDA napisał(a):Staszek napisał(a):RUDA A MASZ CHŁopaka?
a coz to za pytanie Staszku
bo chciałem ci sie oświadczyć
tak teraz, tutaj ?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości