no co ty
ja kiedys wazylam 30 kg wiecej i tez bylo mi z tym bosko
w ciazy wtedy bylam

U-S napisał(a): Niektórzy mężczyźni lubią szczupłe, niektórzy bardziej zaokrąglone.

barmaid napisał(a): [...]tylko diety i kuracje odchudzające, kluby kwadransowych grubasów i takie tam inne. A co z nami? Z tymi, którzy chętnie przybrali by na wadze kilka kilogramów? Chętnie poczytałabym o tym co jeść, jak ćwiczyć, by moje małe ciałko bylo jeszcze fajniejsze. I nie mówcie do nas "ale jesteś chuda". Chuda to była nasza szkapa. My jesteśmy szczupłe. O!

Vin napisał(a):e tam
temat dotyczy anorektyczek
a tych szkoda bardzo
bo to straszna choroba
skutki bywaja tragiczne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości