Kobieta - szkielet?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Kobieta - szkielet?

Postprzez kurczaczek » wtorek, 29 sie 2006, 12:12

Fala chudej obsesji ciąg dalszy...

http://zyciegwiazd.onet.pl/1354953,1,hollywoodzkie_siostry_szkielety,artykul.html

Wiem że kiedyś na forum był poruszany podobny temat...
Po przeczytaniu tego artykułu jestem w głebokim szoku.
Wystające kości, zero kobiecych kształtów. Czy tak ma wyglądać kobieta?!
Ostatnio edytowano wtorek, 29 sie 2006, 12:13 przez kurczaczek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kurczaczek » wtorek, 29 sie 2006, 12:26

:shock:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 29 sie 2006, 12:33

amerykanski rozmiar 0 to polskie 34/36...

a zdjecia... :?
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kazió » wtorek, 29 sie 2006, 13:04

a czy to sie musi wam podobac?
dziewczyna sie usmiecha, moze wlasnie taka najbardziej sie sobie podoba :?:

a przy okazji, widzac 180 kilowa kobiete wszyscy jej wspoolczuja,na widok tak szczuplych dziewczyn : "Wystające kości, zero kobiecych kształtów. Czy tak ma wyglądać kobieta?! "
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Dudette » wtorek, 29 sie 2006, 13:08

Trzeba odróżnić "szczupłe" od "chudego". Żeby być szczupłą musiałaby dorzucić parę kilogramów :) Jest po prostu przeraźliwie, nieapetycznie chuda...
A czy to jest 180 kg czy 44 to nie ma znaczenia. Żadna z tych skrajnych wartości nie jest dobra.
Avatar użytkownika
Dudette
Coś tam napisał
 
Posty: 73
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » wtorek, 29 sie 2006, 13:14

Zawsze twierdziłam, twierdze i twierdzić będę że kochanego ciała nigdy nie za wiele. Nie mówię że to się musi Nam podobać, jeśli dziewczyna się dobrze z tym czuje to ok, ale podyskutować możemy? :> Hmmm...? :>
Dodam jeszcze od siebie że dla mnie pojecie szupłej a wychudzonej kobiety to dwa różne pojęcia...
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 29 sie 2006, 13:31

SatH^Raa napisał(a):Ja rozumiem, że można się sobie podobać, ale bez jaj...


sobie albo komus...w druga strone-ogladal ktos program o mezach tuczacych swoje zony? :?
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 29 sie 2006, 13:36

a doprowadzenie do tego ze kobieta nie jest w stanie wstac, ruszyc sie z lozka, fotela?

ludzie maja rozne zboczenia, ale tych na temat ciala nie jestem w stanie pojac...
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Tisaja » wtorek, 29 sie 2006, 14:15

SatH ^Raa
http://showbiz.sky.com/sh...5835-01,00.html

I wszystko na temat... :shock: :doh:

:oops: Hmm... tylko nie szukajac specjalnie daleko... Ja nie jestem posiadaczka specjalnego tyłka, czy biustu... I nie jestem na żadnej diecie... i całkiem jej fotki przypominaja mnie :oops:
Taka jestem....

kazió
"Wystające kości,

Uwierz,że niktórych to rajcuje.... :twisted:

Bede bronic kobiet wieszaków... bo nie kazda robi sobie krzywdę....

Nie jestem natomiast za drakońskimi dietami, ponieważ absolutnie każda kobieta jest pozadana przez facetów.Jedni wolą puszyste, mocno zbudowane, inni szczupłe, czy chude.. nie ma ideałów.

Trzeba po prostu być sobą.. to jest najbardziej sexi... O! :roll:
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Tisaja, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Demurrer » wtorek, 29 sie 2006, 14:21

Tisaja napisał(a):

Trzeba po prostu być sobą.. to jest najbardziej sexi... O! :roll:


E tam, ja jestem sobą, a wcale nie czuje się sexi :twisted:
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron