cichy napisał(a):WZT napisał(a):o [beeep] to co robimy?
galeon
agentWomen napisał(a):cichy napisał(a):WZT napisał(a):o [beeep] to co robimy?
galeon
Galeon od 21 jest płatny 10 zł koło 23 już tylko 5 zł. Są wakacje i odbywają sie tam dyskoteki
nie mogłaś napisać "normalnego" posta?agentWomen napisał(a):Haaaaaaaaalo Antidotum dzisiaj będzie zamknięte na 99%! Obsługa baluje na weselu!!
ślepy, by zauważył..

kamila napisał(a):nie mogłaś napisać "normalnego" posta?agentWomen napisał(a):Haaaaaaaaalo Antidotum dzisiaj będzie zamknięte na 99%! Obsługa baluje na weselu!!ślepy, by zauważył..
![]()
jeżeli plaża, to mogę się przejść

kamila napisał(a):nie mogłaś napisać "normalnego" posta?agentWomen napisał(a):Haaaaaaaaalo Antidotum dzisiaj będzie zamknięte na 99%! Obsługa baluje na weselu!!ślepy, by zauważył..
![]()
jeżeli plaża, to mogę się przejść

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości