Ja nie narzekam, to bardzo przyjemne poswiecac czas dziecku, uwielbiam to. Tylko czasem tęsknię za tym co robiłam zanim sie stadlo pojawilo. 
czy ja o czymś nie wiem?Sylwia napisał(a):jazda po miescie moja super bemką i podrywanie gorących laseczek
Vin napisał(a):a piwo ?
zapomniales o piwie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości