Chater_ napisał(a):Czekam na dostawę oryginalnego WIII z Komputronika.A poza tym: Red Allert 2 (stare ale jare!) Naprawdę, gierka potwór, hehehe. Miesiąc pogram, na tydzień mi sie znudzi, i potem znowu młucka. ;d Poza tym niezmiennie: Medal Of Honor: AA i doszło jeszcze Dune 2000. ^^
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość