SatH^Raa napisał(a):kulA napisał(a):SatH^Raa napisał(a):kulA napisał(a):slonkokg napisał(a):Tak patrze na te foty i nie wierze. No i jeszcze ten "dokument" o forumowiczach, z Adaniem, Omarem, reportem w roli prowadzącychNa wspomnienia mnie wzięło. Ale ten zlot był wyjątkowy
zapomnialas jeszcze o reporcieDziękuję.
a za co ty dziekujesz??
Nie odbieraj tego personalnie, ale nieźle się ubawiłem.
takie sa skutki picia wodki
jakos mi to umknelo
Na wspomnienia mnie wzięło. Ale ten zlot był wyjątkowy 


