Lubicie swoja prace?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Bardzo lubię swoją pracę.

Postprzez atram » sobota, 12 sie 2006, 22:51

Tak w ogóle, to ja bardzo lubię swoją pracę, ale od kiedy jestem na urlopie to wprost uwielbiam tam chodzic (do tej pracy oczywiście). Świadomość, że nie muszę,a chcę, wpływa na mnie rewelacyjnie. :D
atram
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: stąd

Postprzez Szakal » piątek, 18 sie 2006, 14:53

Ja zaliczam sie do osob ktore uwielbiaja swoja prace, mila atmosfera, ciekawe zajecia, zawsze cos sie dzieje, zyc nie umierac ;]
Avatar użytkownika
Szakal
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 11:17
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Geralt » poniedziałek, 21 sie 2006, 20:36

jak na razie to lubię swoją pracę :P choć zdarzają się sytuacje, kiedy wkurzają mnie ludzie, którym się tłumaczy coś a oni i tak swoje :x na całe szczęście ostatnio rzadko kiedy mam do czynienia z takimi klientami :wink:
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez ewe » wtorek, 22 sie 2006, 06:32

Oczywiście , że mus . wolałbym jeździć po świecie zwiedzać i czytać , czytać ,uczyć się i poznawać ciekawych ludzi , którzy nie interesują sie polityką
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Trojan » czwartek, 24 sie 2006, 14:12

nie lubię swojej roboty , chociaż czasem można się pobrechac i to mnie podtrzymuje :D
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez FiDo » piątek, 25 sie 2006, 10:56

amfibia? a od kiedy to zdjecia amfibii robicie?:P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Nemezis-kg » piątek, 25 sie 2006, 11:07

Kocham moją pracę, Kocham moją pracę, Kocham moją pracę, Kocham moją pracę, Kocham moją pracę, Kocham moją pracę, kocham moją pracę, kocham moją pracę i jestem bardzo zadowolonony ze swojej pensji :x :x :x :x :x

:wink: :lol: :lol: :lol:
Nemezis-kg
Dyskutant
 
Posty: 150
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 13:02
Lokalizacja: zza styksu

Postprzez FiDo » piątek, 25 sie 2006, 11:24

powaznie? szef/Ty wsiadacie na amfibie i jedziecie w pole? to sie nie zdarzalo za mojej kadencji :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » piątek, 25 sie 2006, 11:32

no i o to mi chodzilo :) bo 'okazyjnie' to robilismy zawsze
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron