WZT napisał(a):Vin napisał(a):wez sie wysil
bo prowokacja naprawde kiepska
bo ja wiem.... jak narazie jest jakis efekt Easy juz ma 3 warna.....
i zawdziecza go tylko i wylacznie sobie
a nie monice
Vin napisał(a):WZT napisał(a):Vin napisał(a):wez sie wysil
bo prowokacja naprawde kiepska
bo ja wiem.... jak narazie jest jakis efekt Easy juz ma 3 warna.....
i zawdziecza go tylko i wylacznie sobie
a nie monice
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości