Easy !nie czepiaj się HB

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Staszek » czwartek, 17 sie 2006, 22:54

no i szczęść boże pastorze
amen


ja kończę pisanie w tym temacie
Avatar użytkownika
Staszek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 6 lip 2006, 22:39
Lokalizacja: bezdomny

Postprzez kamila » piątek, 18 sie 2006, 01:47

Konsul napisał(a):Ok, w sumie to jest spoko, kolejny żarcik Easego. Bardzo zabawny, nie? Podoba się? No to super, szkoda gadać.
Nikt nie napisał, że się podoba wręcz przeciwnie, że był nie na miejscu.. Konsul ja to bym chciała, żebyś tak bronił człowieka na ulicy zażarcie, który został "pokrzywdzony", serio, nie doszukuj się tylko drugiego dna, bo go nie ma :) . Emota, którą wkleje idealnie wyraża moje emocje - :nosebleed: . Można kogoś nie lubić, etc.. tylko po co zaraz ogłaszać to całemu światu? Twoje odczucia i zostaw je dla siebie, na dobre Ci wyjdzie. |Adaś jakby napisał tak o mojej mamie to bym zlała na goły tyłek :lol: .

pozdrawiam :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez BLAaa » piątek, 18 sie 2006, 06:30

monika n-k napisał(a):
Bruno napisał(a):Tak jak widzisz, wiec chyba nic...


No jak to nic .A droga do podczela?


Co z tą drogą? Na razie jest to bubel do poprawki po raz drugi. W gronie znajomych zastanawiamy się, czy jak juz poprawią, to zrobia po raz trzeci otwarcie drogi. A swoją drogą, to dziwi mnie jedna rzecz. Najpier pan prezydent na festynie oficjalnie otwiera drogę, a trzy tygodnie póxniej słysze w TV, że nie nastąpiło jeszcze przyjęcie robót. Co jest grane?
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez ewe » piątek, 18 sie 2006, 06:43

Konsul napisał(a):A co to za wytłumaczenie kto zaczął? Ja mówię o odpowiedzialności za słowa. Czy w pełni zroumieliście co E.Rajder napisał? Nie, to czytajcie do znudzenia. Obraził w bardzo wulgarny sposób, czyjąś matkę. Zostawiamy temat kto zaczął, kto skończył itp. Ja uważam, że na to nie ma wytłumaczenia.


Zupełnie jak Zidane
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Koala » piątek, 18 sie 2006, 06:52

BLAaa napisał(a):
monika n-k napisał(a):
Bruno napisał(a):Tak jak widzisz, wiec chyba nic...


No jak to nic .A droga do podczela?


Co z tą drogą? Na razie jest to bubel do poprawki po raz drugi. W gronie znajomych zastanawiamy się, czy jak juz poprawią, to zrobia po raz trzeci otwarcie drogi. A swoją drogą, to dziwi mnie jedna rzecz. Najpier pan prezydent na festynie oficjalnie otwiera drogę, a trzy tygodnie póxniej słysze w TV, że nie nastąpiło jeszcze przyjęcie robót. Co jest grane?


juz lepiej zrobic obwodnice zreszta rowerem tez da rade do podczela dojechać
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez ewe » piątek, 18 sie 2006, 08:32

Jednak jak Ruski położyli to jeździli nawet czołgami i im nie przeszkadzało.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez monika n-k » piątek, 18 sie 2006, 12:19

ewe napisał(a):Jednak jak Ruski położyli to jeździli nawet czołgami i im nie przeszkadzało.


Właśnie.Masz racje.

ale WC dla piesków to juz chyba nie będziecie krytykować.? Bo pomysł genialny, i nie ma o czym mówić.No chyba ,że ja sie nie znam bo nie mam pieska.
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Vin » piątek, 18 sie 2006, 12:24

wez sie wysil
bo prowokacja naprawde kiepska
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez monika n-k » piątek, 18 sie 2006, 12:30

Vin napisał(a):wez sie wysil
bo prowokacja naprawde kiepska


No co? Przeciez sie staram . tak jak mowiles.
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Vin » piątek, 18 sie 2006, 12:36

ten temat juz dawno powinien w koszu wyladowac
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » piątek, 18 sie 2006, 18:05

WZT napisał(a):
Vin napisał(a):wez sie wysil
bo prowokacja naprawde kiepska


bo ja wiem.... jak narazie jest jakis efekt Easy juz ma 3 warna.....


wypowiedz godna tematu, nie wydaje mi sie zeby byly potrzebne prowokacje zeby komus zalatwic warna
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Konsul » piątek, 18 sie 2006, 18:51

Tylko organiczna praca od podstaw.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Flo » piątek, 18 sie 2006, 19:38

Konsul napisał(a):Tylko organiczna praca od podstaw.


praca U podstaw :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości