Easy !nie czepiaj się HB

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez monika n-k » czwartek, 17 sie 2006, 22:37

Bruno napisał(a):Tak jak widzisz, wiec chyba nic...


No jak to nic .A droga do podczela?
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Flo » czwartek, 17 sie 2006, 22:37

Konsul napisał(a):Ok, w sumie to jest spoko, kolejny żarcik Easego. Bardzo zabawny, nie? Podoba się? No to super, szkoda gadać. Zdrówko Panowie. Za zdrowie mamy Staszka, do dna.


nadinterpretujesz, mi tez sie to nie podoba co napisal, ale ciskasz sie bardziej niz Staszek, zglosiles?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bruno » czwartek, 17 sie 2006, 22:38

Konsul napisał(a):Ok, w sumie to jest spoko, kolejny żarcik Easego. Bardzo zabawny, nie? Podoba się? No to super, szkoda gadać. Zdrówko Panowie. Za zdrowie mamy Staszka, do dna.

Ot, pieniacz - lepiej twoje zdrowko, bo adrenalina serduszko ci rozwali. Milej nocy.
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Staszek » czwartek, 17 sie 2006, 22:39

Zgłaszam oficjalną skargę na użytkownika Easy Rider do moderatorów.
Avatar użytkownika
Staszek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 6 lip 2006, 22:39
Lokalizacja: bezdomny

Postprzez Bruno » czwartek, 17 sie 2006, 22:39

monika n-k napisał(a):
No jak to nic .A droga do podczela?


Po co wiec pytasz, jak wszystko wiesz lepiej ??
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 17 sie 2006, 22:40

Staszek napisał(a):Zgłaszam oficjalną skargę na użytkownika Easy Rider do moderatorów.


z takim podpisem, zalapiesz sie razem z nim na warna, na dole jest link tam sie zglasza
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez monika n-k » czwartek, 17 sie 2006, 22:40

Bruno napisał(a):
monika n-k napisał(a):
No jak to nic .A droga do podczela?


Po co wiec pytasz, jak wszystko wiesz lepiej ??


Wlasnie nie wiem .wiec pytam a nie stwierdzam.
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Bruno » czwartek, 17 sie 2006, 22:41

monika n-k napisał(a):
Wlasnie nie wiem .wiec pytam a nie stwierdzam.


W swoim poprzednim poscie wlasnie stwierdzilas...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Staszek » czwartek, 17 sie 2006, 22:43

Flo napisał(a):
Staszek napisał(a):Zgłaszam oficjalną skargę na użytkownika Easy Rider do moderatorów.


z takim podpisem, zalapiesz sie razem z nim na warna, na dole jest link tam sie zglasza


ten podpis na dole jest cytatem wiec przesadzasz
Avatar użytkownika
Staszek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 6 lip 2006, 22:39
Lokalizacja: bezdomny

Postprzez Flo » czwartek, 17 sie 2006, 22:44

Staszek napisał(a):
Flo napisał(a):
Staszek napisał(a):Zgłaszam oficjalną skargę na użytkownika Easy Rider do moderatorów.


z takim podpisem, zalapiesz sie razem z nim na warna, na dole jest link tam sie zglasza


ten podpis na dole jest cytatem wiec przesadzasz


swiatlego czlowieka cytujesz - padalca, powodzenia
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Koala » czwartek, 17 sie 2006, 22:47

Staszek napisał(a):Zgłaszam oficjalną skargę na użytkownika Easy Rider do moderatorów.


a ja na CIebie nabijesz 10 postow i zaczniesz pisac dalej !!
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Staszek » czwartek, 17 sie 2006, 22:50

Flo napisał(a):
Staszek napisał(a):
Flo napisał(a):
Staszek napisał(a):Zgłaszam oficjalną skargę na użytkownika Easy Rider do moderatorów.


z takim podpisem, zalapiesz sie razem z nim na warna, na dole jest link tam sie zglasza


ten podpis na dole jest cytatem wiec przesadzasz


swiatlego czlowieka cytujesz - padalca, powodzenia


czy to wazne kogo?
rownie dobrze moglbym ciebie zacytowac jak bys to samo napisal, a tak poza tym jak to zrobiles ze masz znowu taki sam nick bo miales usuniety potem ze stopką a teraz masz taki sam.
Avatar użytkownika
Staszek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 6 lip 2006, 22:39
Lokalizacja: bezdomny

Postprzez Flo » czwartek, 17 sie 2006, 22:51

Staszek napisał(a):
Flo napisał(a):
Staszek napisał(a):
Flo napisał(a):
Staszek napisał(a):Zgłaszam oficjalną skargę na użytkownika Easy Rider do moderatorów.


z takim podpisem, zalapiesz sie razem z nim na warna, na dole jest link tam sie zglasza


ten podpis na dole jest cytatem wiec przesadzasz


swiatlego czlowieka cytujesz - padalca, powodzenia


czy to wazne kogo?
rownie dobrze moglbym ciebie zacytowac jak bys to samo napisal, a tak poza tym jak to zrobiles ze masz znowu taki sam nick bo miales usuniety potem ze stopką a teraz masz taki sam.


zapytaj administratora, widze ladnie sie orientujesz, klon?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron