. Trza uwiecznić wszystko, bo mózg czasem szwankuje, bo nie te lata, etc..
Cokolwiek, gdziekolwiek z kimkolwiek miej kamere

. Trza uwiecznić wszystko, bo mózg czasem szwankuje, bo nie te lata, etc..

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 15 gości