Easy !nie czepiaj się HB

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Easy !nie czepiaj się HB

Postprzez monika n-k » czwartek, 17 sie 2006, 07:13

Jak myslicie ,bo chyba Easy zabardzo czepia sie HB :evil: .A moja babcia mówi ,że to "święty człowiek" :aniolek2: bo tyle mieszkań dał dla ludzi ( nawet tych co nie chcieli) to też dał.I HB ma jeszcze wiele wspaniałych pomysłow i osiągnięć i prosze piszcie o tych osiągnięciach.Może wtedy Easy zobaczy jak HB ma ze wszystkim"pod górke" i tez go troche pożałuje.
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Vin » czwartek, 17 sie 2006, 09:10

prezydenta kopią nie w tym dziale
kiepska prowokacja
jeszcze gorsza od tamtej
wysil sie troszke
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez monika n-k » czwartek, 17 sie 2006, 09:13

Vin napisał(a):prezydenta kopią nie w tym dziale
kiepska prowokacja
jeszcze gorsza od tamtej
wysil sie troszke


ej .No jak człowiek powie coś miłego na temat to co? odrazu prowokacja?
chyba jestes troche przeczulony.
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Vin » czwartek, 17 sie 2006, 10:03

nie jestem przeculona
jak chcesz kopac prezydenta to sie wysil troszeczke
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Demurrer » czwartek, 17 sie 2006, 10:05

kopać każdy może, czasem lepiej czasem gorzej
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Staszek » czwartek, 17 sie 2006, 12:13

Macie problemy ludzie.

Wstyd i nic wiecej. A ten cały izi rajder ma cos z garem.

Dozo nara i pozdro.
Avatar użytkownika
Staszek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 6 lip 2006, 22:39
Lokalizacja: bezdomny

Re: Easy !nie czepiaj się HB

Postprzez Elfik » czwartek, 17 sie 2006, 12:20

monika n-k napisał(a):Jak myslicie ,bo chyba Easy zabardzo czepia sie HB :evil: .A moja babcia mówi ,że to "święty człowiek" :aniolek2: bo tyle mieszkań dał dla ludzi ( nawet tych co nie chcieli) to też dał.I HB ma jeszcze wiele wspaniałych pomysłow i osiągnięć i prosze piszcie o tych osiągnięciach.Może wtedy Easy zobaczy jak HB ma ze wszystkim"pod górke" i tez go troche pożałuje.


Taa.. i jeszcze sam je wybudował i pewnie za swoje pieniądze :lol:
To zasługa wielu osób, a że HB jako prezydent wręczał klucze to teraz cały splendor na niego spada i się babcie w mieście ekscytują dobrocią prezydenta. A ja słyszałam, że podczas uroczystości wręczania kluczy pan prezydnt coś tam marudził, że musi tak wszystkim te klucze i wogóle... Eh, obowiązki bywają takie męczące... :wink:
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez BLAaa » czwartek, 17 sie 2006, 13:02

No szczególnie, gdy całuje się w rekę z podwyższenia. Oj trzeba grzbiet zgiąć.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Nemezis-kg » czwartek, 17 sie 2006, 14:12

Wynocha z polityką do działu "Miasto" !!! :evil: :evil: :evil:

Czy tu też będziecie się walić błotem? :evil:
Nemezis-kg
Dyskutant
 
Posty: 150
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 13:02
Lokalizacja: zza styksu

Postprzez Easy Rider » czwartek, 17 sie 2006, 19:09

Staszek napisał(a):
. A ten cały izi rajder ma cos z garem.


.

skąd wiesz ? zawsze w garze bimbałki twojej mamusi mi się przypalają buehehehehehehehehe
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez barmaid » czwartek, 17 sie 2006, 19:23

Easy...nie wiesz, że żarty o mamusiach i siostrach konczą się przygrzaniem z bańki... Uważaj!
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Staszek » czwartek, 17 sie 2006, 19:23

Easy Rider napisał(a):
Staszek napisał(a):
. A ten cały izi rajder ma cos z garem.


.

skąd wiesz ? zawsze w garze bimbałki twojej mamusi mi się przypalają buehehehehehehehehe




Brawo! wyslij sie w kosmos i nie wracaj.
Avatar użytkownika
Staszek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 6 lip 2006, 22:39
Lokalizacja: bezdomny

Postprzez Easy Rider » czwartek, 17 sie 2006, 19:27

barmaid napisał(a):Easy...nie wiesz, że żarty o mamusiach i siostrach konczą się przygrzaniem z bańki... Uważaj!

Kasiu, to był przykład, najpierw mnie zaczepiają, potem płaczą. Ja nie zaczepiam nigdy!
EASY - BÓG HONOR GUINNESS
nie znam gościa, generalnie dobrze mu życzę, a on mnie jedzie ... a potem ...
no wytłumacz dlaczego mnie zaczepiają? :D
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez barmaid » czwartek, 17 sie 2006, 19:31

Bo "jechanie" każdy ma w naturze. Jadą wszyscy i na wszystkich...najlepiej to olać. Duzy chlopczyk a nie wie takich rzeczy... Oj Oj :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Easy Rider » czwartek, 17 sie 2006, 19:34

barmaid napisał(a):Bo "jechanie" każdy ma w naturze. Jadą wszyscy i na wszystkich...najlepiej to olać. Duzy chlopczyk a nie wie takich rzeczy... Oj Oj :lol:

jak to oleje, to Staszek brudasek będzie torpedował kichawą po piaskownicy i się chwalił że dopiekł er, a na to nie mogę pozwolić niiiiggggdyyy!!!! :wink:
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości