chce sie zapisać do jakiejś partii,tylko nie wiem jakiej

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez monika n-k » wtorek, 15 sie 2006, 20:40

Vin napisał(a):looz
monika sobie jaja robi

:lol:


dziekuje za miłe wypowiedzi i do usłyszenia :spoko:
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez monika n-k » wtorek, 15 sie 2006, 20:40

marko napisał(a):Prowokacja 100%


dziekuje za miłe wypowiedzi i do usłyszenia :spoko:
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez monika n-k » wtorek, 15 sie 2006, 20:41

WZT napisał(a):
marko napisał(a):Prowokacja 100%

tylko szkoda ze marna.... ale troche radosci bylo :D


dziekuje za miłe wypowiedzi i do usłyszenia :spoko:
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Vin » wtorek, 15 sie 2006, 20:46

monika n-k napisał(a):
Vin napisał(a):looz
monika sobie jaja robi

:lol:


dziekuje za miłe wypowiedzi i do usłyszenia :spoko:


do uslyszenia

:)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Nemezis-kg » wtorek, 15 sie 2006, 21:25

Charlemagne (Karol Wielki)
Dywizja Grenadierów SS (1. francuska) "Charlemagne" to jednostka Waffen-SS złożona z francuskich ochotników. Powstała późno, bo dopiero w lutym 1945 roku w Gdańsku, jednak Francuzi służyli w Waffen-SS już wcześniej. Około 300 ochotników walczyło w dywizjach "Totenkopf" i "Wiking", a we wrześniu 1943 roku do Waffen-SS dołączono Francuski Legion Ochotniczy, który służył na froncie wschodnim od lipca 1941 roku. Latem 1944 sformowano z najlepszych francuskich ochotników Francuską Ochotniczą Brygadę Szturmową SS (niecałe 1 200 żołnierzy), którą wysłano na Ukrainę. Cofając się pod naporem Armii Czerwonej brygada walczyła w okolicach Przemyśla i Rzeszowa. Jej resztki wycofano do Gdańska, gdzie w sierpniu rozbudowano ją do ponad 7 300 żołnierzy i przekształcono w Brygadę Grenadierów SS (1. francuską) "Charlemagne", a w lutym w dywizję, która walczyła następnie pod Stargardem Szczecińskim. W chaosie ostatnich tygodni III Rzeszy dywizja się rozproszyła. Około 800 francuskich esesmanów dostało się do Berlina, gdzie bronili m.in. Kancelarii Rzeszy.
Polecam również poniższy link http://pl.wikipedia.org/w...sta:Charlemagne
Masz idoli, nie ma co :((




Podobno bronili też Kołobrzegu przed naszymi wojskami
Nemezis-kg
Dyskutant
 
Posty: 150
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 13:02
Lokalizacja: zza styksu

Postprzez Vin » wtorek, 15 sie 2006, 21:29

na 3 stronie tego tematu stary zgred przyblizyl wszustkie nicki Sauniere
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Staszek » wtorek, 15 sie 2006, 21:54

tylko PIS
Avatar użytkownika
Staszek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 6 lip 2006, 22:39
Lokalizacja: bezdomny

Postprzez ewe » środa, 16 sie 2006, 09:23

Jak to nie wiadomo do jakiej partii ? Najwięcej wspólnego się ma z http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=15042

Może ją reaktywować
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez monika n-k » piątek, 18 sie 2006, 12:21

ewe napisał(a):Jak to nie wiadomo do jakiej partii ? Najwięcej wspólnego się ma z http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=15042

Może ją reaktywować


Nie no sory ale ja nie jestm zwolenniczką piwa ,aż tak. Może czasami ale odrazu sie zapisywac.?
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości