
Charlemagne napisał(a):koniecznosc .. niech mi odblokują tamte .. nic złego tu nie robie .. nie wyzywam, nie atakuje nikogo personalnie .. a sie czepiają
Degrelle napisał(a):oszczerstwa
Roman napisał(a):modlitwa o nawrócenie Żydów - jak dla mnie niefajne
co do partii - zastanów się co sądzisz o Niemcach, Kościele katolickim i "okrągłym stole" i wtedy raczej będziesz mieć jasność, co do swoich preferencji
albo postaw na jakieś biopaliwa i Samoobrona czy PSL wezmą Cię w ciemno
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości