Mam taki postulat do naszej policji, aby skupiła swoje działania na "nieodpowiedzialnych" rowerzystach. Dlaczego bezkarnie jeżdżą po zmroku bez wymaganego oświetlenia?
Podobno nie mogą jeździć po ścieżkach rowerowych, mogą natomiast bezkarnie jeździć po ulicach miasta. Potrafią na ulicy niezłe zagrożenie wprowadzić.
).
owszem powinni.. za brak świateł, bądź znaków odblaskowych na ciuchach, itp..Powinni walić mandaty za brak świateł
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
propet napisał(a):i co kogo w tedy wina... ? rowerzysty ze jechal za szybko czy rodziców ze nie upilnowali....
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości