Pewnie sie niektorzy uciesza na moj widok
Jeszcze z Kolobrzegu...

ministrowa napisał(a):Flo napisał(a):Angielki wcale nie sa takie brzydkie
Angielki może nie!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości